Transporditingimused

Ekodema > Transporditingimused

Kasutame kullerfirmat DPD’d, kes on üks suurimaid transpordi pakkujaid Euroopas.

  • Kohaletoimetamine Eestis – kulleriga (7,00 € + käibemaks. Erand – saared – 20,00 € + käibemaks);
  • Toodete tarnimine DPD pakiautomaati: DPD Pickup (5,15 € + käibemaks). Tähtis! DPD postiautomaatidesse saab tellida ainult neid kaupu, mis vastavad suuruse (61 x 44 x 37 cm) ning kaalu (kuni 20 kg) piirangutele.

Ostja teeb valiku kauba kättetoimetamise viisi osas: pakiautomaat DPD, transpordifirma DPD. Oma tellimust saab jälgida online keskkonnas läbi jälgimiskoodi.

– pakiautomaat DPD: leia kõige lähim pakiautomaat siit: https://www.dpd.com/ee/avaleht/pickup_pakiautomaadid_ja_pakipoed/pickup_punktide_asukohad

Üldjuhul toimetatakse tooted kätte 1-2 tööpäeva jooksul.

Kaup toimetatakse tellimuses sisestatud tarneaadressile. Tarneaadressi hilisem muutmine ei ole võimalik.

Juhul, kui Ostja poolt tellitud kaup ei ole laos ja see tuleb spetsiaalselt tootjalt/tarnijalt tellida ning on ilmne, et kauba kohaletoimetamine ei ole 1-2 tööpäeva jooksul võimalik, ning muudel juhtudel, kui kauba tähtaegne kohaletoimetamine ei ole võimalik asjaoludel, mille eest Pakkimiskaubad ei vastuta, teavitab Pakkimiskaubad sellest Ostjat 1-2 tööpäeva jooksul arvates tellimuse vormistamisest, kontakttelefoni või e-posti aadressi kaudu. Samaaegselt teavitatakse Ostjat tellitud kauba kättetoimetamise tähtajast.

Ostjal on kohustus tellitud kaup kättetoimetamisel viivitamata üle vaadata. Juhul, kui Ostja avastab kauba vastuvõtmisel erinevused selle komplektsuses või koguses, mittekvaliteetsuse või kauba muu erinevuse võrreldes e-poes esitatud kirjelduse või tema poolt esitatud tellimusega, peab Ostja teatama sellest viivitamatult Pakkimiskaubad e-posti aadressil ruta@ekodema.ltsales@ekodema.lt.