Ettevõttest

Ekodema > Ettevõttest

Pakkimiskaubad.ee on internetipood mille omanik on perefirmast EKODEMA UAB.

EKODEMA UAB – erinevate pakkimismaterjalide tarnija, keskasutusega Vilniuses (Leedu). Kõige sagedamini täidame interneti tellimusi, samuti teeme koostööd väga erinevate hulgimüüjatega: meie kliendid on Baltimaades, Saksamaal, Prantsusmaal, Belgias ja muudes Euroopa riikides.

Meie eesmärk on tagada Teile vajalike pakendite olemasolu ja kvaliteet.

Meie põhitooted – plastikust kulleriümbrikuid, dekoratiivsed kaheosalised karbid valmistame kohapeal, Leedus, seega saame neid pakkuda väga soodsate konkurentsivõimeliste  hindadega.

Veebipood pakkimiskaubad.ee jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel pakkimiskaubad.ee.

Miks just meie?

Garanteerime soodsaima hinna! Pakume kvaliteetset teenust väga taskukohase hinnaga.

Hea mesi ja väga viisakas ja kiire suhtlemine.Vastame tekkinud küsimustele e-maili või telefoni teel. Kui telefon kohe ei vasta helistame teile ise tagasi.

Pikaajalist koostööd. Anname alati parima, et koostöö sujuks, ning proovime igas olukorras leida kiired ja kõiki osapooli rahuldavad lahendused. Avatus – hindame iga kogemust, uus on huvitav ja arendav!

Kliendid ennekõike. Hea koostöö alus on vahetu suhtlus. Meie klient tuleb pigem soovituste kaudu.Soovime jääda Sinu pikaajaliseks lojaalseks teenusepakkujaks, kellega oled sedavõrd rahul, et julged soovitada meid ka oma kõige lähedastemale inimestele!

Tooted. Ei leidnud endale vajalikku toodet meie seast? Ole hea ja anna meile teada, millist toodet sooviksid meie pakendi lisada.

Kaubanduslikud. Leiame üha uusi viise, kuidas aidata kliendil soovitud eesmärgini jõuda. Kõike eeltoodut arvesse võttes, pürgime alati firma konkurentsivõime tugevdamise ja resursside mõistliku kasutamise poole.

Suurem osa meie klientidest pöördub meie juurde tagasi. Meie eesmärk on pikaajaline koostöö rahulolevate klientidega. Mida pikem koostöö, seda paremad on ka hinnad.

Väga paindlikud väljastamise ja tagastamise ajad. Kiirus- toode jõuab teine 1-2 tööpäeva jooksul. Juhul kui toode peaks jõudma hiljem anname sellest teile teada.